2014. október 29-én Nyílt Napot tartottunk. Megnyitottuk iskolánk kapuját azon diákok előtt, akik a kilencedik évfolyam végeztével nálunk szándékoznak továbbtanulni. A program a Paulisz rancson és az iskolában zajlott.

nyitott napok14A hozzánk látogatók színes program részesei lehettek. Az üdvözlés után iskolabemutatóra, kiselőadásokra, egykori diákjaink beszámolóira került sor. Vendégeinknek lehetőségük volt megtekinteni a kollégiumot és az iskolát is, ahol egy-egy tanórába is bepillanthattak. Nem hiányzott a frissítő sem, s a kollégisták által sütött sütemény is hamar elfogyott. A napot egy játékos vetélkedő zárta "Vállalkozz okosan!" címmel. Hazaindulás előtt tankönyvcsomagokkal ajándékoztuk meg vendégeinket.

A tanulóknak szemel láthatóan tetszett ez a nap, s mi bízunk benne, hogy a jövő iskolaévben iskolánk tanulóiként láthatjuk viszont őket.

Köszönjük, vendégeinknek, hogy elfogadták meghívásunkat![Képgaléria]


G R A T U L Á L U N K !

Az október 29-én megrendezett Nyílt napunkon a Vállalkozz okosan! című vetélkedőn a következő eredmények születtek. Megjegyezzük, a kedvezménykártyák boldog tulajdonosai a 2015/2016-os tanévben az első osztályosok sítúráján kedvezményben részesülnek.

1. helyezett, azaz 30 %-os kedvezmény:

Gensky Vanessa - Szőgyéni Csongrády Lajos Alapiskola, Boroš Tünde - Zselízi Alapiskola, Csókás Tímea, Kiss Dóra - Madari Alapiskola, Gyepes Boglárka, Szabó Viktória - Pogrányi Alapiskola

kedvezmenykartya30
   

2. helyezett, azaz 20 %-os kedvezmény:

Árendás Réka, Dolník Tímea - Szőgyéni Csongrády Lajos Alapiskola, Szalai Zsófia - Zselízi Alapiskola, Szetei Diana - Párkányi Alapiskola, Balkó Brigitta, Lepjak Laura - Gímesi Alapiskola

kedvezmenykartya20
   

3. helyezett, azaz 10 %-os kedvezmény:

Kurcz Vanessa - Szőgyéni Csongrádi Lajos Alapiskola, Tankó Orsolya - Zselízi Alapiskola, Sádovsky Veronika - Párkányi Alapiskola, Gál Sofia, Matyó József - Pogrányi Alapiskola, Presinszky Zoltán - Nagycétényi Alapiskola

kedvezmenykartya10


Copyright © 2006-2023 Magyar Tannyelvű Magán-Szakközépiskola. Minden jog fenntartva.

Az oldal Firefox-ra optimalizált. Készítette: G-Kreativ Kapcsolat: Admin